Webhosting

Naše technológie sú umiestnené v modernej plne klimatizovanej serverovni v Bratislave. V prípade poruchy vyžadujúcej fyzický zásah môžeme okamžite reagovať.

Dodávka elektrickej energie je zabezpečená nepretržitým zdrojom napájania (UPS) a dieselovým generátorom. Priestory sú pod dohľadom strážnej služby 24 hodín denne 365 dní v roku.

Servery sú zapojené v sieti s konektivitou 10 Gbps SIX + 4 Gbps zahraničie, zálohované – to znamená vysokú dostupnosť a rýchle načítavanie stránok našich zákazníkov v prehliadačoch kdekoľvek vo svete.

Chcete sa prezentovať na internete a hľadáte spoľahlivý domov pre svoje www stránky za rozumnú cenu?

Pôsobíme v oblasti prevádzky www stránok (webhosting) už od roku 2003. Kladieme veľký dôraz na kvalitu, stabilitu a spoľahlivosť našich webhostingových produktov.
Objednajte si naše služby a presvedčte sa čo to znamená mať svoje www stránky pod kontrolou.

S našimi webhostingovými službami získavate produkt poskytujúci dostatok priestoru pre vaše webstránky a emaily a mnoho štandardných služieb ako sú štatistiky návštevnosti, WebMail atď. za veľmi príjemné ceny.

Serverhosting

Potrebujete mať prostredie pre vaše www stránky a aplikácie plne pod kontrolou? Nevyhovujú vám štandardné parametre a nastavenia použité vo webhostingových balíkoch? Požadujete vysoký výkon a bezpečnosť dát?

Služba Serverhosting je určená práve pre vás. Budete mať k dispozícii samostatný server, prenajatý od nás, bez starostí o hardvér servera. Serverhostingové programy zahŕňajú poplatok za prenájom servera a jeho umiestnenie v jednom z najkvalitnejších serverhousingových centier na Slovensku.

V prípade záujmu o inú konfiguráciu hardware, software alebo dodania vlastného servera sa prosím o podmienkach informujte.

Virtuálny server

Máte www stránku, ktorej už prevádzka na klasickom zdieľanom webhostingu nepostačuje, ale prevádzka stránky na vlastnom serveri presahuje vaše potreby? Potrebujete špecifické nastavenia servera, ktoré nie je možné vykonať na klasickom webhostingu?

Riešením pre Vás môže byť virtuálny server. Fyzický server je rozdelený na niekoľko virtuálnych serverov, každý z nich má vyhradenú RAM len pre seba a garantovaný minimálny výpočtový výkon procesora.

V prípade záujmu o inú konfiguráciu hardware alebo software sa prosím o podmienkach informujte.