Tvorba www stránok

Našim zákazníkom vytvárame, upravujeme a spravujeme www stránky. Všetko začína návrhom grafickej podoby budúceho webu, jeho aplikovaním do on-line podoby a spojením s CMS systémom. Priebežne aplikujeme požiadavky a pripomienky klienta a web dopracujeme do finálnej podoby.

Nasleduje fáza aplikovania SEO pravidiel, testovanie webu a následné spustenie ostrej prevádzky.

Tam ale naša starostlivosť nekončí. Nasledujú pravidelné aktualizácie samotného CMS systému, rovnako aj použitých modulov a rozšírení.

Responzívny webdizajn

Dnes už viac ako 80 % návštevníkov internetu si pozerá stránky z mobilných zariadení. Technika napreduje míľovými krokmi a preto je potrebné sa jej prispôsobiť. Aby sa Vašim zákazníkom s www stránkou pracovalo pohodlne, naprogramujeme ju tak, že sa prispôsobí akejkoľvek veľkosti displeja.

Okrem konkurenčnej výhody získate lepšiu pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania na Google, ktorý vašu responzívnu stránku zvýrazní a označí poznámkou “Optimalizované pre mobily”.

Moduly na mieru

Nie každému vyhovujú štandardné riešenia. Ak potrebujete dať na web niečo špeciálne a bežne dostupné riešenia Vám nevyhovujú, naši programátori Vám dokážu pomôcť a naprogramujú Vám riešenie presne na mieru! Ak máte takúto požiadavku, neváhajte nás kontaktovať.

Pre zobrazenie ďalších referencií navštívte stránku nášho grafického štúdia

Vytvoríme Vám web stránku podľa Vašich predstáv

Z našich prác na tvorbe www stránok vyberáme

ALFEMA

  • hydroizolačné a ochranné nátery novej generácie

PRODENT

  • komplexné služby pre zubné ambulancie

DELPHY

  • predaj prírodného linolea – Marmoleum a ďalších výrobkov zn. FORBO